Pierwsze koty za płoty, w zeszłym tygodniu zgodnie z planem udało nam się rozesłać wszystkie subskrypcje. Każda z nich zawierała 3 butelki wina, folderek informacyjny oraz przekąski (czekolady inspirowane winem oraz biszkopty serowe).

 

Na zimowe wieczory.

 

Luty jest miesiącem szczególnym. Zima nie odpuszcza , a wiosenna lekkość wydaje się bardzo odległą perspektywą. Moja selekcja ma na celu umilić Ci wciąż zimne i wyjątkowo wietrzne wieczory winami, na które mamy właśnie teraz największą ochotę. Powinny być cieliste o stosunkowo wysokiej zawartości alkoholu. Uwaga! Będą nie tylko rozgrzewać, ale też urzekać równowagą, owocem, ułożoną taniną… Zapraszam Cię w mini podróż po odległych regionach, apelacjach i ich szczepach. Wyselekcjonowane wina pochodzą z upraw organicznych, biodynamicznych lub naturalnych, w większości od małych producentów, których warto poznać. Mam nadzieję, że wraz z nami odkryjecie nowe smaki i nabierzecie apetytu na kolejną podróż sensoryczną, a w przyszłym miesiącu zabieram Cię do mojej ukochanej Francji.

~ Ewa Nowara

A poniżej przykład kilku butelek, które znalazły się w kolekcji na luty.

Zapraszamy do kolejnej edycji, tym razem tematem przewodnim będzie… Francja. Zdecydowany konik Ewy, która będzie odpowiedzialna za wybór win.

Zapisz się do Klubu

Skorzystaj ze zniżki 300zł

Limitowana oferta specjalna, płać o 50 zł mniej przez pierwsze 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *