SklepSkarpa Dobrska

Adonis Rose

Adonis Rose to różowe wino wytrawne wyprodukowane z winogron ze szczepu zweigelt. W bukiecie przewaga poziomek i świeżych truskawek, finisz lekko wiśniowy. Wino w bardzo lekkiej odsłonie, zakończone wyraźną, orzeźwiającą kwasowością. Poza właściwościami tarasowymi ma również sporo do zaoferowania dla części gastronomicznej.

Adonis

Adonis to czerwone wino wytrawne wyprodukowane z winogron ze szczepu zweigelt. Wino o niezwykle złożonym bukiecie – od czereśni i poziomki po nuty ziołowe (jałowiec, ziele angielskie, czarny pieprz). Finisz lekko balsamiczny. Wino wyprodukowane bez kontaktu z beczką. Doskonałe do spożycia nawet w cieplejsze dni.

Aquilegia

Aquilegia to białe wino półwytrawne wyprodukowane z winogron ze szczepu riesling. Wino o kwiatowym aromacie przypominającym zapach kwitnących akacji i lilii. W ustach wyczuwalne aromaty grejpfruta oraz nieco słodsze akcenty brzoskwini. Półwytrawny riesling zaskakuje mineralnym zakończeniem.

Cerasus

Cerasus to białe wino wytrawne wyprodukowane z winogron ze szczepu gewürztraminer. Niesamowicie zwiewne z delikatnymi, różanymi akcentami, odrobiną imbiru, geranium i liczi w aromacie. W ustach dodatkowo wyczuwalne aromaty muszkatu. Wino przywodzi na myśl orientalny targ.