WINA IDEALNE NA

Wielkanoc

Pomyśl wcześniej, zamów online

Wybranie wina na Wielkanocny stół z setek win jakie mamy w ofercie, nawet dla naszego sommeliera to nie lada wyzwanie. Mamy nadzieję, że w tej zawężonej selekcji znajdziesz coś dla siebie i dla Twoich domowników. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

NA WIELKANOC

Wyjątkowo Polecamy

Oto propozycja wina na Wielkanocny stół, które zdaniem naszego sommeliera będzie najlepszym wyborem pod względem jakości, pairingu z jedzeniem i bezpiecznego wyboru.

ZACZNIJ TU

Szampan i wina musujące

Naszym skromnym zdaniem idealnie zacząć śniadanie od wytrawnego szampana lub innego musującego wina. Tutaj kilka ciekawych i różnych od siebie propozycji. Jeśli preferujesz musujące wino słodkie San Grod Moscato d’Asti może być tym czego szukasz.

Wina Białe

Tutaj wybraliśmy największą, ale i bardzo różnorodną selekcję. Zarówno tradycyjne białe wytrawne wina jak ciekawostki. Riesling, a może wina z węgierski tokaj, ale tym razem wytrawny. Zerknij poniżej, coś na pewno wpadnie Ci w oko.

NA WIELKANOC

Jak dobrać wino na WIelkanocny stół?

Posłuchaj co ciekawego do powiedzenia o tym jak dobierać wino do Wielkanocnych potraw i podstawach food pairingu tj. dobierania wina do jedzenia i odwrotnie ma Krzysztof. Zobacz czemu to nie lada wyzwanie.