WINO

Pod Choinkę

Zestawy prezentowe z winem zamów online lub przyjdź do winiarni

Jak co roku przygotowaliśmy specjalne zestawy prezentowe, które idealnie sprawdzą się pod choinką. Zachęcamy też do wyboru wina z naszego katalogu, sprawdzenie oferty naszych książek i akcesoriów jak np. kolorowe trybuszony i aromabary.

Zamów dostawę do 20/12 z gwarancją otrzymania przed Wigilią.

POD CHOINKĘ

Aromabar – zestaw aromatów

Poznasz zapach lukrecji w winie?

Zestaw sensoryczny to niemal idealny prezent Wybierz aromabar (40 szt. lub 12 szt.) do nauki zapachów występujących w winach i kawie. Dzięki niemu obdarowana osoba poszerzy dosłownie swoje horyzonty poznawcze również w potrawach.

Zestawy z Winem

Elegancka skrzyneczka i propozycje zestawów z winem.
Jeśli nie podpasuje Ci nic z naszych propozycji – wybierz dowolne wino, a później skrzyneczki i akcesoria.

DOBIERZ DO WINA

Książki o winie

Selekcja książek, która cieszy się u nas dużą popularnością. Od kompletnego atlasu regionów i win na świecie po wina naturalne. Wino + książka to idealny prezent.

Podaruj Świat Wina

Określ wartość bonu podarunkowego, który będzie ważny przez rok. Zamów i zapłać online voucher otrzymasz emailem. Kod możesz przepisać na własną kartkę podarunkową lub po prostu wydrukować.

Zamów eVoucher prezentowy. Będzie ważny przez rok i można go wykorzystać na wszystkie produkty i wydarzenia.

Czy wino to dobry pomysł na prezent świąteczny?

Zdecydowanie tak, wino w ozdobnej skrzynce wraz z czekoladą, miodem lub po prostu dwie różne butelki wina to wspaniały i uniwersalny prezent. Można dobrać je do preferencjo obdarowywanej osoby lub wybrać klasykę, która zawsze się sprawdzać. Dobrym uzupełnieniem wina w skrzynce jest również książka lub trybuszony (otwieracz do wina).

Jakie wino wybrać na prezent?

Wszystko zależy od okazji i gustu osoby, której chcemy podarować wino. Na Święta jako prezent najlepiej sprawdzą się wina musujące, a zwłaszcza te jakościowe. Jeśli ktoś lubi nowniki to wina naturalne i biodynamiczne oraz pet-naty wydają się strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie polecamy też wina, które mogą długo leżakować zaliczają się tutaj rieslingi, wina słodkie oraz takie jak barolo.

Jak dobrać wino do Święta Bożego Narodzenia

Z reguły sprawdzą się tutaj wina białe i wytrawne, a do świątecznych wypieków wina słodkie. Na Świąteczny stół jak najbardziej będzie pasowało również wino musujące. Dla bardziej odważnych polecamy wina biodynamiczne, które mogą okazać się idealnym zrównoważeniem to tak trudnych potraw jak śledź. Zasada może być podobna do tej, którą kierujemy się przy wyborze wina na Wielkanoc. Dobre lżejsze wino czerwone również świetnie się sprawdzi, a na pierwszy dzień Świąt możemy się kierować zasadami podobnymi jak przy wyborze wina na Wielkanoc.