fbpx
WROCŁAW

Degustacje, spotkania i warsztaty wina.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Degustacja wina

Spotkajmy się na naszych degustacjach i warsztatach wina, na które zaprosimy fantastycznych gości z całego świata i poznamy ciekawe butelki, a może po prostu postaramy się przekazać podstawową wiedzę o winie.

Na naszych warsztatach, degustacjach i spotkaniach z ciekawymi gośćmi i winiarzami z całego świata. Zapraszamy na cykliczne spotkania z winem, gdzie możecie dowiedzieć się podstaw oraz na wydarzenia specjalne i tematyczne takie jak wizyta właścicieli winnic czy święto młodego wina. Z miłą chęcią organizujemy również degustacje i warsztaty indywidualne dla grup i firm (również poza naszą winiarnią).

Poznajmy się lepiej, bo wino nie lubi pośpiechu, a wszelka wiedza przychodzi z czasem. Niezmiennie najważniejsza jest sama przyjemność z degustacji wina i towarzystwa, z którym można podzielić się swoimi wrażeniami.

ZAREZERWUJ TERAZ

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
WINELETTER

Subskrybuj nasz wineletter, poinformujemy Cię co jakiś czas o nowych degustacjach, wydarzeniach specjalnych i promocjach. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Zbawcy Uczą

Czy chciałbyś umieć smakować wino jak prawdziwy sommelier? Czy pragniesz dowiedzieć się, na jakie cechy należy zwrócić uwagę, żeby właściwie ocenić jakość spożywanego wina? Gdy na te wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to nasza degustacja wina w winiarni we Wrocławiu jest czymś idealnym dla Ciebie.

Gdy zaczynasz swoją przygodę z winami lub już od dłuższego czasu jest to Twój ulubiony trunek, to warto się nim zainteresować również od zewnętrznej strony butelki. Zapraszamy na cykliczne warsztaty połączone z degustacją gdzie przekazujemy podstawowe informacje m.in. jak powstaje wino, czym jest i jakie są jego rodzaje oraz co jest ważne czytając etykietę. Przechowywanie wina, jak otworzyć butelkę, różne kształty butelek i ich kolory – jakie są zasady. Łączenie wina z jedzeniem, a także jego wybór ze sklepowej półki.

Przede wszystkim jednak przedstawimy i spróbujemy różnych rodzajów i szczepów win. Porozmawiamy o zapachu, smaku i barwie. Postaramy się nauczyć wyczuwać podstawowe nuty, a przede wszystkim dobrze i miło spędzić czas.

To kameralne warsztaty, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z winem gdzie prezentujemy różne jego rodzaje z przykładowymi przekąskami. Spotkania z cyklu „Zbawcy Uczą” to idealna możliwość uzyskania fundamentów wiedzy o winie w sympatycznej i nieformalnej atmosferze.

Klub Zbawców

Wybór win w naszej karcie i na półkach jest systematycznie zmieniany, próbujemy nowych win, nowych roczników, a czasem wracamy do naszych ulubionych. W tym cyklu spotykamy się, aby spróbować i porozmawiać o takiej zmiennej selekcji i poznać Wasze opinie, a także powiedzieć o niej coś więcej. To doskonała okazja, żeby spróbować nieznanych dotąd smaków wina oraz przeżyć emocjonującą podróż po mapie trunków świata. Dzięki takim warsztatom możecie razem poznać zupełnie nowe fantastyczne wina i poszerzyć swoją wiedzę. Taka degustacja wina to okazja do miłego spędzenia czasu dla każdego (pełnoletniego).

zbawcy-degustacj-win
NASI GOŚCIE

Zbawcy Goszczą

Cykl spotkań, które udaje nam się organizować co jakiś czas. Spotkania z ciekawymi osobami związanymi z winem i naszą winiarnią. Zarówno te z okolic Wrocławia, jak i różnych stron świata jak Chile, Japonia czy Izrael.

Przy okazji tych spotkań dobieramy tematyczną degustację wina oraz przekąski. Możecie wysłuchać ciekawych opowieści, informacji z prowadzenia winnic lub po prostu zjeść ciekawą przekąskę i wypić niezwykłe wino okraszone ciekawą i regionalną historią.

Degustacje Prywatne

Jeśli potrzebujesz zorganizować degustację wina w swojej firmie, warsztaty dla znajomych, a może zamkniętą imprezę urodzinową – chętnie pomożemy.