Cześć!
Co miesiąc odkrywaj jakościowe wina
od małych producentów

Cześć!
Odkrywaj co miesiąc
jakościowe wina

Świat wina
u Twoich
drzwi

Jak działa Klub Zbawcy Win?

CO MIESIĄC

Otrzymujesz nową selekcję 3 wyjątkowych win, dobraną przez naszych sommelierów, bez zbędnych quizów.

POZNAJESZ

Odkrywasz niezwykły świat jakościowego wina i poszerzasz swoje horyzonty.

WSPIERASZ

Wspierasz małych producentów wytwarzających doskonałej jakości wina.

Autentyczne, rzemieślnicze wina.

Dobierane i komponowane zestawy przez naszych sommelierów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej niż Ci się wydaje

Bez zobowiązań

Nic na siłę, zrozumiemy, jeśli potrzebujesz przerwy.

Pomiń miesiąc lub wygaś subskrypcję w dowolnym momencie, bez zbędnych formalności.

Wybierz to co lubisz

Oferujemy elastyczne członkostwo, dzięki czemu możesz wybrać własny zestaw! Czerwony, biały, a może mix?

Wybór nalezy do ciebie.

Znajdź swoje idealne wino

Oceniaj swoje wina, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje podniebienie. Dzięki temu lepiej dobierzemy zestawy i łatwiej dokonasz wyboru z naszej ogólnej oferty.

Stawiamy na jakość i zmienną co miesiąc kompozycję świetnych win.
Skorzystaj z abonamentu, z którego w każdej chwili możesz zrezygnować.

Klub wina – smaki świata bez wychodzenia z domu!

Alkohol spożywamy często podczas celebracji lub na odstresowanie się po ciężkim dniu. Jednym z trunków, po które chętnie sięgamy w takich sytuacjach, jest wino. Jeżeli jesteś fanem wina, to zapewne wiesz, jak różnorodne potrafi ono być. Od kolorów, smaków, aż po stopień wytrawności – każdy miłośnik tego alkoholu ma swoje indywidualne preferencje. Wino jednak należy do trunków, które są zwykle droższe, przez co nie każdy może pozwolić sobie na próbowanie tych bardziej wysoko półkowych rodzajów. Jest jednak na to sposób. Czymś, co na pewno zainteresuje osoby lubiące wino, jest klub wina. Zastanawiasz się teraz zapewne co to takiego? Już tłumaczymy.

Klub wina – na czym polega ta usługa?

Klub wina to nic innego jak comiesięczna subskrypcja, dzięki której w łatwy sposób możesz spróbować trunków z całego świata bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Po zapisaniu się do klubu wina, co miesiąc wykwalifikowany sommelier dobiera selekcję 3 wyjątkowych win. Ważny jest jednak fakt, że nasza subskrypcja jest elastyczna i sam możesz dostosować swoje preferencje. Jeżeli, więc wolisz wina czerwone, to tylko takie zawrzemy w Twojej paczce. Nasze zestawy win mają też często motywy przewodnie. I tak na przykład jeden z nich, a mianowicie Vive La France, zawierał wina pochodzące wyłącznie z Francji.

Klub wina – poznaj zalety subskrypcji

Teraz kiedy wiesz już, na czym polega usługa klubu wina, przedstawiamy Ci również wszystkie jej zalety. Przede wszystkim, dzięki tej subskrypcji możesz spróbować różnorodnych rodzajów wina z najdalszych zakątków świata, a także wesprzeć mniejszych producentów tego trunku. Możesz być również pewny, że każda paczka będzie w sobie skrywała nowe rodzaje win, których wcześniej nie próbowałeś. Ogromną zaletą jest również to, że w każdym momencie istnieje możliwość wstrzymania subskrypcji lub całkowitego z niej zrezygnowania i to bez żadnych konsekwencji. Jeżeli, więc zależy Ci na eksplorowaniu świata wina, to nie zwlekaj i już dziś zapisz się do klubu wina. Gwarantujemy pełnię satysfakcji!