OFERTA DLA FIRM

Wino, zestaw lub degustacja
na prezent dla firm

NASZE PROPOZYCJE

Oferta

Każda oferta dla klientów firmowych jest indywidualnie dobierana, niezależnie od tego czy jest to degustacja lub warsztaty integrujące pracowników, wino kolekcjonerskie dla szefa, czy też zestawy prezentowe dla pracowników.

Zwłaszcza w okresie świątecznym, w którym często dziękujemy naszym pracownikom, klientom czy kontrahentom za całoroczną współpracę. Chcemy docenić osoby, które są dla nas ważne. Trudnością może okazać się znalezienie trafionego prezentu- takiego, który sprawi odbiorcy przyjemność.

Wychodzimy temu naprzeciw. Oferujemy Państwu specjalne wina oraz zestawy prezentowe, które przez możliwość personalizacji sprawdzą się idealnie nawet dla najbardziej wartościowych partnerów biznesowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 400 produktów, które będziemy w stanie specjalnie dla Państwa zapakować oraz dostarczyć w całej Polsce. Ponadto oferujemy również warsztaty i degustacje stacjonarne oraz w formie webinarów.

Zestawy tworzymy indywidualnie, zgodnie z potrzebami klientów. Oprócz wina proponujemy również specjalne produkty z sekcji deli oraz akcesoria winiarskie.

INDYWIDUALNE

Zestawy prezentowe i świąteczne

Zgodnie z Twoim budżetem skomponujemy i dostarczymy zestawy win dla Twoich pracowników lub partnerów biznesowych, zawierające po za winem: eleganckie opakowanie z możliwością nadruku logo, regionalne dżemy, czekolady inspirowane winem, kieliszki, korkociągi, książki. Wszystko zależy od Twojego budżetu, niezależnie czy jest to 50 zł na pracownika czy 300 zł.

  • personalizowane opakowanie z własnym logo
  • wysyłka na wiele adresów
  • indywidualna wycena i zawartość

Zestawy świetnie sprawdzają się jako prezent dla klientów, prezent gwiazdkowy dla pracowników oraz forma motywacji i nagradzania.

WINA SPECJALNE

Wyjątkowe wino na prezent

Dla Twoich wybranych klientów wino w skrzyneczce z logo Twojej firmy, do tego świetne kieliszki, z których wino smakuje zupełnie inaczej. W zależności od Twojego budżetu możemy zaproponować wina kolekcjonerskie jak również wyjątkową selekcję w ekskluzywnych opakowaniach.

Taki prezent sprawi, że każda z obdarowanych osób poczuje się wyjątkowo. Doceń swoich klientów, obdaruj szefa lub doceń kluczowych pracowników.

zbawcy-degustacj-win
SZKOLENIA

Warsztaty i degustacje wina

Oferujemy degustacje oraz warsztaty dla firm i zespołów o szerokiej tematyce takiej jak np.: wprowadzenie do świata win, wina naturalne i polskie. szczepy i rodzaje, jak rozpoznać dobre wino. Nasi sommelierzy chętnie opowiedzą o fantastycznym świecie wina i podzielą się swoją wiedzą. Możemy zorganizować:

 • warsztaty i webinary online z degustacją lub bez
  pracownicy otrzymują wybrany wcześniej zestaw wina z dodatkami (takimi jak sery, miody, etc.), a nasz sommelier opowiada o każdym z nich
 • degustacje i warsztaty stacjonarne w firmie lub naszym lokalu
 • imprezy zamknięte i spotkania integracyjne
OFERTA DLA FIRM

Kontakt

Wypełnij, krótki formularz dzięki, któremu będziemy w stanie lepiej przygotować indywidualną ofertę.

Interesuje mnie: