WINIARNIA WROCŁAW

Wino to radość, wino to życie. 

IDEALNE MIEJSCE SPOTKAŃ

Winiarnia we Wrocławiu

Zapraszamy do Dzielnicy Czterech Wyznań, gdzie w sercu Wrocławiu znajduje się nasze miejsce. Miejsce wypełnione dobrym winem, w którym wraz z przyjaciółmi bez pośpiechu możesz skosztować jego zalet.

Wstąp do naszej winiarni, napij się fantastycznego wina, kup butelkę do domu, na prezent lub tak po po prostu – bez okazji. Setki rodzajów wina, tysiące butelek. Na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Każde degustowane w naszej restauracji wino może znaleźć się na Twojej półce. Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór etykiet, producentów i szczepów ze wszystkich stron świata.

Bądźmy w kontakcie

Obserwuj nas na instagramie i facebooku, zobacz co nowego szykujemy i co u nas słychać.

Rezerwacje

W winiarni nie prowadzimy rezerwacji za wyjątkiem wcześniej ustalonych degustacji indywidualnych oraz grup od 6 os.
Rezerwacje telefoniczne

Dla grup mniejszych niż 6 os. nie prowadzimy rezerwacji.

+48 608 419 606

Rezerwacje grupowe

Zaproś znajomych, na przyjęcie urodzinowe w szerszym gronie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W naszej winiarni możesz zorganizować zamkniętą imprezę biznesową w formie degustacji, firmowe warsztaty winiarskie, a może po prostu integrację zespołu w nowej formie.

Napisz do nas: [email protected]

degustacja wina • imprezy firmowe • warsztaty winiarskie

Dla rezerwacji 6 osobowych i większych może zostać doliczony service charge w wysokości 10% wartości rachunku. 

Nasze wydarzenia

W naszej winiarni organizujemy szereg spotkań, wydarzeń i degustacji. Chcemy zapoznawać naszych gości z winem i jego kulturą w nieco mniej formalnej atmosferze. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z winem, chcesz dowiedzieć się kilku podstawowych informacji i podstawowych zasad, zapraszamy do cyklu Zbawcy Uczą.

Co jakiś czas mamy również przyjemność gościć właścicieli winnic, sommelierów i pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Przy okazji takich spotkań degustujemy ciekawe odmiany i dowiadujemy się więcej szczegółowych informacji.

Na życzenie naszych gości możemy również zorganizować degustację win z dowolnego regionu świata, dowolnego szczepu lub innego tematu przewodniego. To doskonała forma spotkań motywacyjnych dla pracowników lub atrakcja wieczoru dla przyjaciół.

Adres i godziny otwarcia

Nasza winiarnia zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, w okolicy jest dużo miejsc parkingowych m.in. w Narodowym Forum Muzyki oraz okolicznych uliczkach.

Sklep i Winiarnia:
Zbawcy Win
Pawła Włodkowica 9
50-072 Wrocław

Godziny otwarcia:

poniedziałekZamknięte
wtorek - czwartek16:00 — 23:00
piątek - sobota15:00 — 1:00
niedziela16:00 — 23:00

Parę słów więcej…

Jako winiarnia we Wrocławiu oferujemy największy wybór win w naszym mieście. Na półkach sklepu oferujemy butelki wina, które reprezentują najważniejsze winiarskie regiony świata, jak również perełki poszczególnych regionów i odmian. Wina z Francji, Włoch, Hiszpanii, jak i mniej znanych kierunków takich jak: Liban, Izrael, Słowenia, Austria czy Morawy. Jak również najlepszą selekcję win z Polski. Znajdzie się również coś dla wielbicieli win musujących zarówno oryginalnych szampanów, Prosecco, jak i naturalnych win typu pet-nat.

Jesteśmy nie tylko winiarnią, w której serwujemy wspaniałe wina, ale również miejscem spotkań, gdzie można zjeść proste lecz doskonale dobrane do wina przekąski.

Miejsce powstało specjalnie ze względu na osoby okazjonalnie pijące wino, które chcą poszerzać swoje horyzonty, którzy cenią sobie chwilę relaksu przy kieliszku wspaniałego wina. Osób, które poszukują lokalu, w którym mogliby w miłej atmosferze podzielić się tym doświadczeniem ze znajomymi.

Ogromną zaletą naszej winiarni we Wrocławiu jest wyjątkowo atmosfera tego miasta, bliskość Starego Miasta oraz niepowtarzalna atmosfera Dzielnicy Czterech Wyznań. Naszym skromnym zdaniem, nie ma we Wrocławiu lokalu, który mógłby poszczycić się większym oraz ciekawszym wyborem win. Chętnie pomożemy Ci w wybraniu najlepszego dla Ciebie.