POLECANE WINA NA

Dzień Kobiet

Sprawdź nasze rekomendacje

Nasz sommelier Krzysztof przygotował na tą okazję szeroką selekcję win, która doskonale się sprawdzi. Mamy w niej wina musujące, słodkie oraz typowe czerwone Chianti jak również pomarańczowe. Skorzystaj wcześniej i użyj specjalnego kodu zniżkowego na tą selekcję.

-10% wykorzystaj kod DK21

Skorzystaj z oferty ważnej do (8/03).

NASZA

Rekomendacja Win

Nasz sommelier przygotował szeroką selekcję win, z której na pewno wybierzesz odpowiedni typ wina na dzień kobiet. Mama, koleżamka, żona, a może coś dla siebie. Na pewno znajdziesz coś trafionego.

Spokojnie, jeśli chcesz podarować wino osobie, która nie pije alkoholu lub jest w ciąży, przygotowaliśmy się na taką okazję.

Jakie wino kupić dziewczynie?

To zależy od jej preferencji, czy ma to być wino słodkie, z bąbelkami, czy też wytrawne. Może wystarczy klasyczne Chianti lub inne wino czerwone, albo różowe lekko musujące Francuskie wino produkowane metodą szampańską. Najbezpieczniejszym wyborem będzie słodkie wino Asti, a tym odważnym wino pomarańczowe.

Czy w ciąży można pić wino?

O ile jest to wino bezalkoholowe, to jasne. A w innych przypadkach zdecydowanie lepiej skonsultować się z lekarzem. Jakościowe wino bezalkoholowe produkowane jest jak normalne wino, z małą różnicą. Na sam koniec w warunkach próżniowych i lekkim podgrzaniu alkohol jest odparowany. Natomiast nasz bezalkoholowy riesling smakuje niemal identycznie jak typowy riesling, do tego stopnia, że na degustacji nasi goście nie byli w stanie poznać różnicy.

Jakie wino kupić na prezent?

Z okazji Dnia Kobiet, przygotowaliśmy selekcję 6 różnych win. Każde inne, bo kobieta zmienną jest. Sprawdź rekomendację naszego sommeliera i w prosty sposób dobierz wino dla siebie lub na prezent zależny od preferencji. Czy ma to być wino słodkie, czy jednak coś z mocnymi taninami, białe czy czerwone, a może różowe. Jeśli nadal nie wiesz, napisz do nas, a chętnie pomożemy.